فایده گیاه چریش با هویج

وقتیکه شما آب گیاه چریش با آب هویج را باهم می‌نوشید چه اتفاقی می‌افتد؟

چنانچه می‌خواهید که بدن سالمی داشته باشید، باید بمنظور بوجود آوردن آن سعی و سعی خودتان را بکار ببرید.

بنابر این چنانچه می‌خواهید که بدن تندرست و سالم و عاری از هرگونه بیماری برای سالیان طولانی داشته باشید، میتوانید با آشامیدنی‌های بهداشتی خانگی به تندرستی پیکرتان یاری دهید..

یادتان باشد که در آشپزخانه و یا حیاط خانه تان مواد طبیعی یافت میشوند که در تندرستی جسم شما اثربخش خواهند بود و بوسیله استفادا متعدد آن‌ها دیگر احتیاجی به دکتر ندارید و پولهای خود را بیهوده صرف آن نخواهید کرد.

این یک واقعیت میباشد که از وقتیکه دارو‌های مدرن و شیمیایی به بازار آمدند دیگر هیچکس به داروهای طبیعی اهمیت نداد با وجود این داروهای مدرن که از مواد شیمیایی بنا شده اند در حین سالیان بلند، با عارضه‌های همگام است. یکی از این نسخه‌های گیاهی که برای تندرستی کل پیکرتان قصد داریم بشما معرفی کنیم ترکیب آب گیاه چریش و هویج است.

آیا شما میدانستید که مخلوطی از آب گیاه چریش با آب هویج دارای فواید زیادی برای تندرستی جسم می‌باشند؟

معجزه‌ی خاصیت ترکیب آب گیاه چریش و آب هویج

منحصرا با استفاده روزانه دو قاشق سایز بزرگ آب گیاه چریش با چهار قاشق غذاخوری آب هویج در یک آمیخته، به مدت ۳ ماه بعد از صبحانه، سبب بازگشت سلامتی به بدن میشود.

برای آشنا شدن با فواید این آمیخته نا چیز نکته‌های زیر را بخوانید.

۱ پاک سازی روده: به دلیل آنتی اکسیدان پرمایه موجود در این آمیخته شگفت انگیز، بدنتان به این قدرت میرسد که سموم روده را بطور کلی از بین بردن کند. بنابراین ازبیماریهای معده جلوگیری میکند.

دو تحکیم پوست: به دلیل آنتی اکسیدان موجود در این آمیخته، می‌تواند سرعت ایجاد کلاژن که در پوستتان میباشد چندین برابر شده که نتیجه آن ایجاد سلول‌های تازه و برنا می‌باشد.

۳ تحکیم چشم ‌ها: به دلیل این که این آمیخته محتوی مقادیر زیادی از ویتامین A می‌باشد، می‌تواند به بینایی چشم کمک قابل توجهی کند که نتیجه آن تندرست و سالم ماندن چشم‌ها میشود.

چهار پیشگیری از مبتلا شدن به آنفولانزا : به دلیل این که این آمیخته حاوی آنزیم زیادی می‌باشد، میتواند در از میان بردن باکتری‌ها یاری به سزایی کند و از تن در مقابل انواع مریضی‌ها و آنفولانزا دفاع کند.

پنج التیام و بهبود دادن اشتها: این آمیخته قدرتمند از هویج و گیاه چریش، لبریز از فلاونوئید ‌ها است که میتواند در هضم و سیستم هاضمه بسیار تاثیرگذار باشد و به کارکرد آن التیام و بهبود بخشد، در نهایت سبب ازدیاد اشتها میشود.

شش کم شدن کلسترول : این آمیخته که لبریز از فیبر لازم می‌باشد می‌تواند جذب بیشتر از اندازه کلسترول توسط خون را بکاهد.

۷ التیام و بهبود در کارکرد کبد: آنتی اکسیدان موجود در این آمیخته می‌تواند به حفظ کبد شما از هرگونه بیماری بطور رایگان یاری رساند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =