راهکارهای ساده برای خوش اندام بودن!

اضافه وزن ارمغان جهان مدرن برای آدم هاست که تمام رده‌های سنی را گرفتار خود کرده است به همین سبب تحقیقات زیادی در این مورد انجام شده که برآیند آن‌ها پیشنهاداتی است که در این قسمت می‌خوانید.

0 3

بااین ۱۰ روش، ساده‌تر باریک اندام شوید.

باریک اندام شدن و کاهش وزن گاهی برای بعضی اشخاص تغییر به یک مشکل و دغدغه میشود ولی باید دانست که انجام هر کاری و حل هر مشکلی با روش‌های درست و کاربردی نتیجه بهتری خواهد داشت که در این قسمت به ۱۰ مورد از اینکارها اشاره میشود.
۱-بیشتر پروتئین بخورید!!
حدود ۲۵ -۳۰٪ از کالری موجود در پروتئین در هر مرحله هضم و گوارش سوخته میشود این درحالی است که این عدد برای کربوهیدرات‌ها تنها شش -۸٪ است.
۲-حرکت‌های ترکیبی داشته باشید:
برای کم کردن وزن تنها بسراغ ورزش هایی که برایتان انجام آن‌ها آسان‌تر است نروید بلکه ترکیبی از حرکات سخت را هم به ممارست ورزشی خود راه دهید.
۳-شوق و ذوق قرض بگیرید:
همواره آغاز کار اندکی دشوار است و داشتن شوق و ذوق برای ورزش مانند یک محرک عالی عمل میکنند به همین سبب برای آغاز تماشایی فیلم هایی که ورزش و انجام تمرین‌های ورزشی در آن با هیجان دیده میشود توصیه میشود.

شیوه‌های ساده و اثربخش در لاغری

۴-بشقاب شامتان را خلوت کنید:
همانطور که در گذشته گفته بودیم هرگز نباید شام را از وعدههای غذایی خود حذف نمایید بلکه بایستی رنگ و لعاب آن را دگرگون کنید که بجای رنگ قرمز گوشت و لعاب و چربی از رنگ سبز سبزی‌ها بهره جویی کنید.
۵- سالادتان را در سرکه غرق کنید:
خوردن سالاد باید یک پایه پایدار وعدههای غذایی شما باشد که مازاد و اضافه کردن سرکه سیب به آن تاثیر فوق العاده خواهد داشت.
۶-تنبل نباشید:
نشستن در پای تلویزیون و یا کامپیوتر علی الخصوص بازی‌های کامپیوتری به علت شکل فیزیکی بدن در آن حالات افزایش سایز کمر و شکم را تشدید می‌بخشد.
۷-قبل از خوراک آب بنوشید:
یک لیوان پر از آب اتاقک شکم شما را تا حدی پر کرده و جای تهی زیادی برای ورود خوراک باقی نمی‌گذارد.
۸- دندانهایتان را بیشتر مسواک کنید:
پژوهشگران ژاپنی بتازگی دریافته اند که آقایانی که دفعات مسواک زدن به دندان هایشان و زمان آن در اونها بیشتر است لاغر‌تر هستند.
۹-هر روز صبحانه بخورید:
تحقیقات اساتید دانشگاه هاروارد و بوستون نتیجه‌ای جالب داشته که طبق آن اشخاص علی الخصوص کودکانی که صبحانه بطور منظم مصرف انجام نمی‌دهند ۳۵ تا ۵۰٪ بیتشر به اضافه وزن دچار میشوند.
۱۰-از خوراکی‌های پکیج بندی شده دوری کنید:
تمام مواد خوراکی که بصورت پکیج بندی در حقیقت صنعتی تولید و عرضه می‌شوند با افزایش سریع قند موجود در خون قدرت شما برای ورزش و دویدن مناسب‌تر را تا حد چشمگیری کاهش می‌دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − سه =