معرفی بهترین مراکز لیزر تهران

10 نکته ی مهم که برای انجام لیزر موهای زائد باید بدانید!

10 نکته ی مهم قبل از انجام لیزر 

سلام دوستان عزیز زیبانی، امروز می خواهیم نکات مهمی که قبل از لیزر موهای زائد باید بدانید را با هم مرور کنیم. قطعا برای همه ی ما کار دشواری هست که برای یک مهمانی یا استخر و یا هر برنامه ی از پیش تعیین نشده بخواهیم صبح، زودتر از همیشه بیدار شویم تا بتوانیم موهای زائد بدنمان را شیو کنیم. یا اینکه فقط چند روز از شیو بدنمان گذشته اما در حمام یا وقتی لباس بازتری پوشیده ایم ببینیم که موهای بدنمان شبیه جنگل آمازون شده است.

مراکز معتبر لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد

بهتر است از سوزش پوست بعد از شیو موها و یا خارش چند روز بعد از شیو برایتان نگوییم، یا درد زمان وکس و اپیلاسیون! موضوع ناراحت کننده هزینه ی دائمی و مکرر این روش ها و نتیجه نگرفتن این موضوع است. دوستان عزیز زیبانی بهتر نیست که روشی مناسب تر را پیدا کنیم. روشی که خیالمان را در سفرها، برنامه های شنا و استخر، مهمانی ها و… راحت کند.

اگر شما هم به فکر چاره برای این موضوع افتاده اید، لیزر موهای زائد مناسب ترین و قطعا بهترین راهکار از دید کارشناسان و متخصصان پوست می باشد. مجموعه تهران اسکین، مرجع اطلاع رسانی پوست و موی کشور مراکز معتبر در این حوزه را به شما عزیزان معرفی می نماید.

نکات قبل از لیزر موهای زائد

1) لیزر موهای زائد معجزه نیست

لیزر موهای زائد یک تکنولوژی مطمئن و اثر گذار است که نحوه عملکرد آن به گونه ای می باشد که فقط بر روی فولیکول های مو موثر می باشد و هیچ تاثیری بر اندام های داخلی ندارد. اشعه لیزر، ریشه ی موها را از بین می برد و مانع رشد مجدد آن ها می شود.

2) قبل از انجام لیزر از آفتاب دوری کنید

دوستان عزیز زیبانی (نکات قبل از لیزر موهای زائد) قبل از اولین جلسه حداقل باید به مدت چهار هفته زیر نور آفتاب شدید نباید قرار بگیرید.

عدم آفتاب گرفتن حین جلسات لیزر درمانی
آفتاب گرفتن

بیشتر مراجعین لیزر فصل پاییز و زمستان را برای شروع جلسات در نظر می گیرند تا در تابستان پوستی نرم و لطیف داشته باشند.

۳) فقط شیو!

لیزر موهای زائد مانند سایر روش های مرسوم نمی باشد که نیاز به بلند شدن موها داشته باشد بلکه کافیست قبل از جلسات لیزر درمانی موهای آن ناحیه را با تیغ (ژیلت) بتراشید. چنانچه حین همین روزها یا هفته ها از روش های وکس یا اپیلاسیون استفاده کرده اید بهتر است دست نگه دارید چون لیزر موهای زائد به فولیکول های مویتان نیاز دارد و قرار است آن ها را هدف قرار دهد و همان طور که می دانید در روش های مانند اپیلاسیون و … موها از ریشه کنده می شوند پس باید صبر کنید تا موها مجددا رشد کنند. (4 تا 6 هفته صبر کنید) قبل از اولین جلسه لیزر موهای زائد، بهتر است 24 تا 48 ساعت قبل موها شیو شوند.

شیو کردن موها حین جلسات لیزر
شیو موهای زائد

4) با اسپری های برنزه کننده و سولار خداحافظی کنید

دوست عزیز اگر به برنزه شدن و رفع موهای زائدتان فکر میکنید باید گفت که حق انتخاب یکی از گزینه ها را دارید. زیرا انتخاب هر دوی این ها موجب بروز مشکلات پوستی می شود.

5) تاثیر لیزر بر روی پوست های مختلف

مراجعین لیزر باید بدانند که اثر بخشی لیزر بر روی پوست های مختلف متفاوت می باشد. نوع رنگ پوست و ضخامت موها در تاثیر لیزر موهای زائد بسیار مهم می باشد. به همین علت پزشک مرکز جلسه اول پوست شما را بررسی می کند و متناسب با آن تعداد جلسات، درجات لیزر و…. مشخص می گردد تا بتوانید بهترین نتیجه را از جلسات بگیرید.

6) لیزر موهای زائد، جلسه اول پوستتان را ابریشم نمی کند

اگر تصور می کنید که بعد از جلسه اول پوستتان ابریشمی و و بدون مو می شود در اشتباهید. پس با یک جلسه کار تمام نمی شود. مجموعه تهران اسکین به شما عزیزان می گوید که برای اخذ بهترین نتیجه به 6 تا 8 جلسه نیاز دارید.

7) زمان انجام لیزر چقدر است؟

زمانی که برای لیزر نیاز می باشد بستگی به ناحیه مدنظر می باشد. برای مناطقی مانند لیزر زیر بغل، لیزر بیکینی، لیزر صورت و … زمان بسیار کمی صرف می شود، اما مناطقی از بدن مانند پاها، کل بدن، لیزر آقایان و … تایم بیشتری نیاز دارد.

8) لیزر اطراف چشم

درست است که لیزر راهکاری ساده و بی خطر می باشد اما لیزر داخل گوش و لیزر اطراف چشم نباید انجام شود. زیرا انجام لیزر در این نواحی ممکن است خطراتی داشته باشد و بیشترین خطر مربوط به اطراف چشم ها می باشد. حتما توجه داشته باشید که در مرکز لیزر موهای زائد حتما عینک در اختیار شما قرار دهند و چنانچه پزشک یا اپراتور این موضوع را فراموش کرد به او یاداوری کنید.

9) تاثیر لیزر چند زمانی مشخص می شود؟

دوستان عزیز زیبانی باید بدانید که نباید از جلسه اول توقع معجزه داشته باشید باید صبور باشید و حداقل 3 ماه صبر کنید. اما بدانید بعد از جلسه سوم کاملا برایتان رضایت بخش خواهد بود و در جلسات بعدی روند مثبت تغییرات را به سرعت مشاهده خواهید کرد.

این راهکار جدید و موثر در رفع موهای زائد، موهای شما را صد در صد حذف نمی کند اما باید بدانید که 90_80 درصد موها را کم می کنند و مابقی را به صورت موهای بسیار نازک و کرکی و غیر قابل مشاهده تبدیل می کنند. لیزر موهای زائد نگرانی های شیو روزانه و تحمل هزینه ها وهمینطور درد روش هایی مانند اپیلاسیون را برای همیشه تمام می کند.

لیزر موهای زائد بدن
لیزر موهای زائد

10) آیا لیزر موهای زائد خطر دارد؟
جواب این سوال خیر و بارها خیر می باشد. نکته ی مهمی که باید مدنظر قرار دهید این است که برای لیزر موهای زائد حتما یک مرکز خوب و معتبر را انتخاب کنید. در مراکز تهران اسکین این نکته بسیار مهم می باشد. گروه پزشکان تهران اسکین آماده ی خدمت رسانی در کلیه زمینه های پوست، مو، زیبایی و لیزر با جدیدترین شیوه های روز دنیا و برخورداری از دستگاه های روز دنیا می باشند.

برای آشنایی با مراکز معتبر در حوزه پوست، مو و لیزر اینجا کلیک کنید.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =